Toogle Left

pd20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego  o prawach najmłodszych – "Konwencji o prawach dziecka". Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich skierowana jest na dzieci.  UNICEF jest strażnikiem Konwencji  o prawach dziecka na świecie. W tym roku  nasza szkoła przyłączyła się do akcji UNICEF i uczciliśmy ten dzień, solidaryzując się ze wszystkimi dziećmi na świecie.  Uczniowie szkoły przyszli ubrani na niebiesko (kolor UNICEF), najmłodsi obejrzeli prezentację i filmy z obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, w klasach starszych odbędą  się zajęcia na temat praw dzieci. Urządzono wystawę, która przypomniała  rodzicom i wszystkim dorosłym o tym, że należy się wysłuchiwać w  się w głosy młodych ludzi.   Wszystkim dzieciom składamy życzenia, wyjątkowego Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk