Toogle Left

słKlasa III znalazła się w gronie 5 zwycięskich szkół i zdobyła główna nagrodę w wysokości 3.000 zł w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym: Szkolne Przygody Gangu Słodziaków. Klasa I A  otrzymała  wyróżnienie. Warunkiem udziału w konkursie było zorganizowanie Obchodów Dnia Głośnego czytania w klasie oraz stworzenie, w zależności od poziomu, prac przedstawiających nowe przygody ulubieńców dzieci – Słodziaków. Praca uczniów kl. III, zgodnie z regulaminem konkursu, składała się z kilku opowiadań i licznych, adekwatnych do treści ilustracji tworzących jedną, wspólną historię. Uczniowie  klasy I A malowali nowe przygody Słodziaków.  Praca, pomysłowość i ich kreatywność została doceniona, co zaowocowało wyróżnieniem na tle prawie 5000 prac przyjętych do konkursu.  Nagroda główna, zgodnie z regulaminem konkursowym, zostanie przeznaczona na zakup księgozbioru do naszej szkolnej biblioteki. Indywidualne nagrody rzeczowe otrzymają od organizatorów konkursu, wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy. Gratulujemy zwycięzcom!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk