Toogle Left

torKolejny wesoły dzień w naszej szkole to "Dzień bez plecaka". Zacznijmy od tego, czym jest ten dzień, o którym obecnie tak głośno w szkołach. Jest to dzień wybrany przez szkolny samorząd, w którym uczniowie przychodzą do szkoły bez plecaków i toreb. Nie oznacza to jednak, że z pustymi rękami, bo przybory i zeszyty szkolne w czymś trzeba przynieść. Tu zaczyna się kreatywna zabawa - jako "plecak" posłużyć może dosłownie wszystko: beczka, skrzynka na narzędzia, walizka, a nawet... wózek dla lalek. Warto dodać, że uczeń, który tego dnia przyjdzie bez plecaka, ale za to z kreatywnym "opakowaniem", jest zwolniony z odpytywania. Uczniowie nie zawiedli. Wykazali się pomysłowością, kreatywnością i poczuciem humoru.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk