Toogle Left

ziemia22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Uczniowie każdego dnia uczą się, jak należy dbać o naszą planetę. Doskonale znają sposoby segregowania śmieci i w jaki sposób oszczędzać wodę czy energię. Dlatego w tym roku poszliśmy o krok dalej. Zorganizowaliśmy kiermasz roślin doniczkowych. Podzieliliśmy się kwiatami, wymieniliśmy doświadczeniami potrzebnymi do pielęgnacji roślin oraz ciekawostkami na ich temat. Klasy młodsze wykonały plakaty, oglądały filmy i prezentacje multimedialne o tematyce "Ziemia - naszym domem", przygotowały rośliny na przyszkolny klomb. To był wspaniały dzień. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk