Toogle Left

 wielkaIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  zakończona! 

Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego MALOWANE NA …TEMAT: „WIELKANOCNE ROZMAiTOŚCI”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt wielkanocnych oraz rozwijanie wyobraźni i zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi. Prace oceniano w trzech kategoriach wiekowych: klasa I, II i III.


Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 Klasy I:
I miejsce – ex aequo Igor Rak SP nr 3 i Liliana Pikuła SP nr 6
II miejsce – Hanna Jarosińska SP nr 11

 Klasy II:
I miejsce – Oliwier Cieślik SP nr 6
II miejsce – Alicja Włodarska SP nr 3
III miejsce – Oliwier Bajan SP nr 9
Wyróżnienie – Maja Szydło SP nr 11

 Klasy III:
I miejsce – Julia Bober SP nr 6
II miejsce – Mikołaj Tasarz SP nr 11
Wyróżnienie – Lena Katolik SP nr 3

Uczestnikom konkursu gratulujemy talentu, umiejętności i pomysłowości. Zapraszamy za rok.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk