Toogle Left
23Za nami dwa miesiące beztroskich wakacji. Nie tak łatwo pożegnać plaże, góry i niesamowite przygody. Pamiętajmy, że dobre i piękne rzeczy przydarzają się nam nie tylko w czasie wakacji, ale mogą nas również spotkać w trakcie roku szkolnego, w naszej kochanej "szóstce". Dzieci pełne zapału przybyły do szkoły, by uroczyście rozpocząć Nowy Rok szkolny 2023/2024. Po oficjalnym powitaniu wszystkich przez Panią dyrektor Monikę Wójtowicz - Paszkowską uczniowie z klasy szóstej i piątej zaprezentowali krótki spektakl muzyczno - ruchowy ukazujący w symboliczny i emocjonalny sposób głębsze wartości nauki i niezbędność własnego rozwoju. Pani dyrektor zapewniła, że zrobimy wszystko, aby każdy czuł się bezpiecznie i wspaniale w naszej szkole. Wierzymy, że każdy odnajdzie swoje miejsce w szkolnej społeczności, jednocześnie życzymy ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze I efektywne działania w nowym roku szkolnym. Po uroczystości uczniowie spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami i kolegami. A od wtorku, 5 września, zacznie się czas intensywnej nauki i oczywiście odliczania do... kolejnych wakacji!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk