Toogle Left
sejmikPrezydium naszego Samorządu Uczniowskego uczestniczyło w Pikniku zorganizowanym na Plaży Miejskiej w Bedzinie z okazji Dnia Młodzieżowych Rad i Sejmików przy JST. W czasie pikniku odbył się konkurs wiedzy obywatelskiej z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacja dotychczasowej działalności MRM oraz ognisko z kiełbaskami. Pomimo niesprzyjającej pogody, atmosfera była przyjazna, wszyscy bawili się rewelacyjnie, integrując się z przedstawicielami Samorządów Uczniowskich innych szkół. Dziękujemy za zaproszenie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk