Toogle Left
dzienDzisiaj świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie kwiatami i słodyczami podziękowali nauczycielom za ich wysiłek i zaangażowanie w swoją pracę. Klasy piąta b i szósta zaprosiły wszystkich pracowników szkoły na "Odlotowy pokaz szkolnej mody". Największe zainteresowanie wzbudziły kreacje z Epoki Kamienia Łupanego, Starożytnego Rzymu i Średniowiecza. O święcie pracowników szkoły pamiętał również Samorząd Szkolny, który przygotował piękne życzenia i upominki. Dzisiejszy dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze, dostarczając wszystkim wielu pozytywnych wrażeń. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły w dniu Ich święta życzymy jak najwięcej pięknych i szlachetnych pomysłów, cierpliwości i wytrwałości oraz radości i satysfakcji z każdego mijającego dnia.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk