Toogle Left
fest
W dniach od 16 do 18 października nasza szkoła organizowała dziesiątą edycję konkursu" Festiwal dyni". Uczniowie będzińskich szkół nadesłali wiele prac, świadczących o bogatej wyobraźni i niezwykle kreatywnym podejściu do darów jesieni, a szczególnie dyni, cukinii i kabaczków. W tym roku mieliśmy więc okazję podziwiać nie tylko lampiony misternie rzeźbione w dyniach, ale także koty, jeże, myszki, sowy, zające, karetę i wiele innych zabawnych i ciekawych stworków.
Przyznano następujące miejsca:
1️⃣miejsce
Patrycja Dróżdż SP 6, kl.II
2️⃣ miejsce ex aequo
Kulik Aleksander SP 2, kl.II
i Nikola Olewińska SP 10, kl.VIII
3️⃣ miejsce
Franciszek Książek SP 10, kl.Vc
Wyróżnienia:
🔸️Oliwia Koch SP 3, kl.IIa
🔸️Hanna Pogoda SP 3, kl.IIa
🔸️Emilia Kroczek SP 3, kl.I
🔸️Aleksander Gach SP 6, kl.II
Organizatorzy bardzo dziękują za udział w konkursie i gratulują oryginalnych pomysłów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk