Toogle Left

biblioKlasa II odwiedziła dziś filię Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie. Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza i dowiedzieli w jaki sposób można zostać czytelnikiem biblioteki publicznej. Jak należy dbać o książki i czego nie robić podczas czytania -  to kolejna rzecz, na którą zwróciła uwagę dzieciom Pani bibliotekarz. Uczestnicy zajęć rozwiązali również „biblioteczną łamigłówkę”, która okazała się, dla niektórych dużym wyzwaniem. Wszyscy bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniem.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk