Toogle Left

adwoNa zaproszenie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie, 9 listopada uczniowie naszej szkoły z klas VI, VII i VIII wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej „Adwokaci rozjaśniają prawo”. W tym roku tematem przewodnim są zagrożenia w Internecie w aspekcie karnym – cyberstalking, hejt, podszywanie się pod kogoś w Internecie, fałszywe oskarżenia. Uczniowie dowiedzieli się jak skutecznie bronić się przed tego typu sytuacjami i prawnie zwalczać nienawiść w wirtualnym świecie, a także jak nie narazić się na ewentualną odpowiedzialność karną.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk