Toogle Left
410829986 846993557225607 3971783919540646609 n14 grudnia br. w Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom śląskich placówek oświatowych XXIII edycji ponaddiecezjalnego konkursu „Szopka bożonarodzeniowa w tradycji chrześcijańskiej” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Będzinie, Parafię św. Trójcy oraz Muzeum Zagłębia w Będzinie. W licznie zgłoszonych na konkurs szopek, II miejsce zajęła praca Filipa Lizureja z kl. II. Przy ocenie prac liczyło się wykorzystanie elementów regionalnych, nawiązujących do architektury występującej na obszarze Zagłębia Dąbrowskiego. Motyw kopalni, wpisany jako stały element krajobrazu naszego miejsca zamieszkania okazał się oryginalnym i trafionym pomysłem. Brawo Filip! Gratuluje!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk