Toogle Left

2024Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki "Płuca po pandemii" środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu "do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych". Finałowi towarzyszy hasło - "Tu wszystko gra OK!". Bardzo dobrze wiedzą o tym nasi wolontariusze: Marysia, Lenki (młodsze i starsza), Weroniczka, Xavier, Sebastian i Ksawery, którzy dzisiaj w niedzielę 28 stycznia kwestowali cały dzień i zebrali blisko 4000zł! A w Będzin Arena wystąpiły nasze utalentowane uczennice: wokalistka Nadia Wieczorek - Piecuch oraz zespół Fantazja.  Wolontariusze – duzi i mali – dziękujemy, że gracie razem z nami już od wielu lat!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk