Toogle Left
nataliaUczennica klasy VII Natalia Sitko, w lutym wzięła udział w dwóch międzynarodowych konkursach muzycznych. W pierwszym z nich „XX International DIGI- FORM- ART. Winter Contest” organizowanym w Polsce, na 860 uczestników z 30 krajów Natalia została laureatką 2 miejsca. Natomiast w drugim konkursie „Star Brigde Contest of XIV International Art Projekt. The Islands Wordwide 2024” organizowanym w Islandii, na 683 uczestników z 36 krajów Natalia Sitko została lauretką 3 miejsca w kategorii wiekowej 13 - 15 lat. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Brawo Natalia!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk