Toogle Left

bbbb1Klasa pierwsza ponownie odwiedziła filię Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Grodźcu. Uczniowie zostali zaproszeni na zajęcia o symbolach narodowych naszego kraju. Zmierzyli się z ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez panią Monikę (puzzle - godło Polski, wskazanie z jakimi państwami graniczy Polska, hymn narodowy i na zakończenie rozwiązanie krzyżówki z hasłem).  Pierwszaki bardzo dobrze poradziły sobie także z odnalezieniem naszego państwa na globusie. Zadania nie okazały się dla dzieci trudne. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat symboli narodowych, tym kto sprawuje władzę w Polsce i ile stolic miał nasz kraj.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk