Toogle Left
talent11W sobotni poranek w szkole odbył się szkolny pokaz talentów "Mam talent", podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia. Impreza miała na celu odkrywanie talentów w środowisku szkolnym, propagowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz naukę autoprezentacji. Na samym początku wystąpiły zuchy, które pięknie zaprezentowały swój talent wokalny. Następnie na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, recytatorskich, akrobatycznych, wokalnych, konstruktorskich, sprawnościowych i gry na gitarze. W „Szkolnej Galerii” pojawiły się również prace młodych plastyków. Atmosfera podczas pokazu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników, doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek - watę cukrową i cukierki.Drodzy uczniowie pamiętajcie, że w każdym z Was drzemie jakiś talent – trzeba go w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Zastanówcie się, co jest Waszą siłą! Odkrywajcie swoje uśpione talenty!! Wszystkim dziękujemy za udział w szkolnym "Mam talent". Zaprezentowaliście się wspaniale!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk