Toogle Left

konnn13332nPo raz kolejny nasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego, w tym roku pod tytułem: "Piękno wokół nas - uroki naszego regionu". W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII będzińskich szkół podstawowych, którzy wykonali samodzielnie prezentacje multimedialne za pomocą programu Microsoft Power Point. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i oryginalne.  Powinniśmy przede wszystkim poznawać uroki miejsc znajdujących się blisko naszych miejsc zamieszkania. Jeśli dobrze się rozejrzymy, to okaże się, że wiele nieodkrytych i ciekawych miejsc turystycznych znajduje się niedaleko, w naszym mieście, reginie czy województwie.  Dlatego zachecamy Was do zwiedzania tych miejsc nie tylko w czasie roku szkolnego ale także w wakacje. Bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w  konkursie.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Marcel Celka - SP 3

                 Nadia Wieczorek - Piecuch SP 6

II miejsce - Natalia Wicher - SP 3

                  Dawid Binko -  SP 6

III miejsce - Zuzanna Bajerkiewicz - SP 3

                   Paulina Kubik SP 6

Wyróżnienia: Igor Masłowski, Aleksander Rerych, Michał Szostak, Stanisłąw Dudek, Magdalena Imiołwk, Lena Polak, Dawid Szostak.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk