Toogle Left

thumb f64a8e3b9f72Junior Media to edukacyjny projekt dzienników regionalnych Polskapresse skierowany do szkół – uczniów i nauczycieli. To nowy wymiar szkolnych gazetek, to nauka tworzenia pierwszej prawdziwej gazety. Dzięki tej nowoczesnej platformie zrobienie szkolnej gazetki jest proste jak nigdy. Nasza szkolna gazetka „ Wiadomości szóstki” mogła powstać na szablonach prawdziwych dzienników regionalnych i upodobnić się do gazety, którą tworzą specjaliści. Podczas uczestnictwa w programie Junior Media to nie tylko oddawaliśmy się radosnej zabawie, ale uczyliśmy się również dziennikarstwa. Mieliśmy możliwość uzyskania wskazówek od profesjonalnych dziennikarzy i reporterów, mogliśmy uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach dziennikarskich oraz ciekawych konkursach.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk