Bezpiecznie z Puchatkiem
Uczniowie klasy pierwszej w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach realizowanych w ramach XVII Ogólnopolskiej Edycji Programu Edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.
Podczas zajęć poznawali zasady bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami, podczas wypoczynku oraz w obszarze finansowym. Zdobytą wiedzę zweryfikował końcowy Test Bezpieczeństwa, który wszyscy pierwszoklasiści zaliczyli z sukcesem.
Za aktywny udział w programie szkoła otrzymała Certyfikat, a uczniowie – pamiątkowe Dyplomy.
Gratulujemy naszym pierwszoklasistom!