„Czytam z klasą” – projekt zakończony sukcesem
Uczniowie klasy drugiej zakończyli realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. Przez ostatnie miesiące wspólne czytanie książek było początkiem wielu ciekawych przygód i inspirujących działań.
W ramach II i III modułu drugoklasiści przeczytali lektury „Piaskowy Wilk” Asy Lind oraz „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak. Z dużym zaangażowaniem wykonywali kreatywne zadania związane z poznanymi książkami, realizowali zadania przyjacielskie, tworzyli piękne lekturniki, nawiązywali przyjaźnie oraz uczyli się wrażliwości.
Zwieńczeniem całorocznej pracy było otrzymanie przez uczniów pamiątkowych dyplomów, a szkoła po raz kolejny zdobyła certyfikat potwierdzający udział w projekcie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim drugoklasistom! To był piękny dowód na to, że z książką można nie tylko odkrywać nowe światy, ale także rozwijać wyobraźnię, kreatywność i budować piękne relacje z innymi.
