La Dolce Vita
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowej imprezie plenerowej „La Dolce Vita – podróże dookoła świata z DPS”, zorganizowanej pod Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego. Bogaty program artystyczny przeniósł uczestników w niezwykły klimat słonecznej Italii. Muzyka, taniec oraz liczne atrakcje pozwoliły wszystkim poczuć włoską atmosferę i dostarczyły wielu pozytywnych emocji.
Jesteśmy dumni z uczennic klasy VI – Mai i Zuzanny, które godnie reprezentowały naszą szkołę podczas wydarzenia. Gratulujemy również Zofii, Zuzannie i Marysi, których prace konkursowe zostały nagrodzone.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, serdeczne przyjęcie oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery. Był to dzień pełen uśmiechu, inspiracji i pięknych wspomnień.