Dzień Taty
Z okazji Dnia Ojca uczniowie klasy pierwszej przygotowali dla swoich Tatusiów wyjątkowe, własnoręcznie wykonane laurki. Był to piękny sposób, aby wyrazić wdzięczność, miłość i podziękować za codzienną troskę, wsparcie oraz wspólnie spędzony czas.
Z tej okazji wszystkim Tatom składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu powodów do dumy i uśmiechu. Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję, szczęście i niezapomniane chwile spędzone z najbliższymi.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty!