Klasa VI na Kamionce
Ostatni dzień nauki uczniowie klasy VI spędzili na Kamionce. Wygląda na to, że takie zakończenie roku staje się już miłą klasową tradycją. Był to czas relaksu, rozmów, wspólnej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Nie zabrakło gier z piłką, pamiątkowych zdjęć oraz wielu chwil pełnych uśmiechu.
Takie wspólnie spędzone chwile to doskonały sposób na pożegnanie mijającego roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.
