Nagrody Prezydenta Miasta Będzina
W Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Będzina. Z ogromną dumą informujemy, że w gronie wyróżnionych znalazło się pięcioro uczniów naszej szkoły.
Nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności artystycznej otrzymali:
- Paulina Kubik
- Magdalena Imiołek
- Weronika Pałucha
- Jan Koryciński
- Stanisław Dudek
Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz ich Rodzicom. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji i talentów.