Wycieczka klas I–III do Wojkowic
Uczniowie klas I–III naszej szkoły spędzili pełen atrakcji dzień w Parku Miejskim w Wojkowicach. Dopisała piękna pogoda, a wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku, zabawy i integracji. Podczas wycieczki dzieci korzystały z nowoczesnego placu zabaw, odwiedziły skatepark, tężnię solankową oraz stadion miejski. Nie zabrakło również chwili na pyszne lody, które były miłym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia.
Wyjazd dostarczył uczniom wielu radosnych chwil, sprzyjał budowaniu relacji i pozostawił piękne wspomnienia.