
Kubusiowi Przyjaciele Natury
Uczniowie klas 1 i 2 zakończyli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Przez cały rok szkolny poznawali zasady zdrowego stylu życia, uczyli się dbałości o środowisko oraz odkrywali,

Uczniowie klas 1 i 2 zakończyli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Przez cały rok szkolny poznawali zasady zdrowego stylu życia, uczyli się dbałości o środowisko oraz odkrywali,

Uczniowie klasy 6 spędzili miłe chwile podczas wspólnego ogniska zorganizowanego w Parku Rozkówka. Była to doskonała okazja do integracji, rozmów i wspólnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Nie zabrakło śmiechu, ciekawych

Uczniowie klas siódmych spędzili dzień na beskidzkim szlaku, zdobywając Równicę. Choć prognozy pogody nie napawały optymizmem, aura okazała się wyjątkowo łaskawa. Słońce, piękne widoki i doskonałe humory towarzyszyły uczestnikom przez

Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie otrzymała certyfikat aktywnego udziału w promocji czytelnictwa podczas Międzynarodowej Akcji „Czytanie na Polanie – Edycja 2026”. To

Uczniowie klasy 2a zakończyli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa Sztuką”. Przez cały rok szkolny odkrywali świat sztuki, poznawali twórczość artystów oraz realizowali kreatywne zadania rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne.

Uczniowie klas 4a i 5a uczestniczyli w spektaklu teatralnym „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”, wystawionym w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Przedstawienie było interesującą