AKTUALNOŚCI
Uczniowie klasy 7b podczas wspólnego świętowania Dnia Dziecka w sali lekcyjnej.

Dzień Dziecka w klasie 7b

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 7b spędzili wspólnie czas w miłej i swobodnej atmosferze. W programie znalazł się seans filmowy oraz poczęstunek, który umilił wspólne świętowanie. Była to doskonała

Czytaj więcej »
Uczniowie i rodzice podczas akcji Czytanie na polanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Będzinie.

Czytanie na polanie 2026

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowej Akcji „Czytanie na polanie”, której celem jest promocja czytelnictwa i zachęcanie dzieci do sięgania po książki. Szkolne trawniki i boisko zamieniły się w

Czytaj więcej »
Trzej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 prezentują dyplom i nagrody zdobyte za zajęcie I miejsca podczas XVIII Rajdu na Dorotkę. Zdjęcie wykonano przed zabytkowym kościołem pw. św. Doroty.

XVIII Pieszy Rajd na Dorotkę

Już po raz osiemnasty odbył się Pieszy Rajd na Dorotkę, organizowany przez naszą szkołę we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Będzinie. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie

Czytaj więcej »
Uczniowie biorą udział w zabawie integracyjnej na szkolnym trawniku podczas obchodów Dnia Dziecka. Dzieci wspólnie trzymają kolorową chustę animacyjną, a w tle widoczne jest boisko szkolne oraz pozostali uczestnicy wydarzenia korzystający z przygotowanych atrakcji na świeżym powietrzu.

Dzień Dziecka pełen atrakcji

29 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia teren wokół szkoły zamienił się w prawdziwą strefę dobrej zabawy, integracji i wypoczynku. Na uczniów czekało wiele atrakcji. Nie zabrakło

Czytaj więcej »
Uczennica klasy 8a Magdalena Imiołek prezentuje dyplom i nagrodę za zajęcie III miejsca w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”. Obok stoi dyrektor szkoły.

Mamy Mistrza Ortografii!

Z przyjemnością informujemy, że 21 maja 2026 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowała Magdalena Imiołek, uczennica klasy

Czytaj więcej »
Uczniowie podczas zajęć projektu „Na ratunek” ćwiczą udzielanie pierwszej pomocy – bandażowanie i usztywnianie ręki po urazach takich jak złamania, skręcenia i zwichnięcia.

„Na ratunek” – uczymy się pomagać

W ramach projektu „EduAkcja” uczestnicy grupy „Na ratunek” doskonalili umiejętności udzielania pierwszej pomocy w przypadku złamań, skręceń i zwichnięć. Podczas zajęć uczniowie ćwiczyli bandażowanie oraz wykonywanie usztywnień, rozwijając swoje umiejętności

Czytaj więcej »
Przejdź do treści