AKTUALNOŚCI
Pierwszoklasiści z uśmiechem prezentują kolorowe laurki przygotowane z okazji Dnia Ojca. W tle widoczna prezentacja poświęcona temu świętu.

Dzień Taty

Z okazji Dnia Ojca uczniowie klasy pierwszej przygotowali dla swoich Tatusiów wyjątkowe, własnoręcznie wykonane laurki. Był to piękny sposób, aby wyrazić wdzięczność, miłość i podziękować za codzienną troskę, wsparcie oraz

Czytaj więcej »
Uczniowie klas I–III aktywnie spędzają czas na skateparku w Parku Miejskim w Wojkowicach podczas szkolnej wycieczki.

Wycieczka klas I–III do Wojkowic

Uczniowie klas I–III naszej szkoły spędzili pełen atrakcji dzień w Parku Miejskim w Wojkowicach. Dopisała piękna pogoda, a wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku, zabawy i integracji.

Czytaj więcej »
Uczniowie naszej szkoły pozują przed wejściem udekorowanym w stylu włoskim podczas imprezy plenerowej „La Dolce Vita – podróże dookoła świata z DPS”.

La Dolce Vita

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowej imprezie plenerowej „La Dolce Vita – podróże dookoła świata z DPS”, zorganizowanej pod Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego. Bogaty program artystyczny przeniósł uczestników w niezwykły

Czytaj więcej »
Uczniowie klas VI i VII naszej szkoły pozują do wspólnego zdjęcia w holu Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie przed spektaklem profilaktycznym „Sekret”.

Spektakl profilaktyczny „Sekret”

Uczniowie klas VI i VII naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu edukacyjno-profilaktycznym „Sekret”, który odbył się w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Przedstawienie poruszało temat zagrożeń związanych z używaniem narkotyków i

Czytaj więcej »
Uczniowie uczestniczą w warsztatach poświęconych cyberbezpieczeństwu, higienie cyfrowej oraz bezpiecznemu korzystaniu z technologii.

Warsztaty z cyberbezpieczeństwa

W naszej szkole odbyły się warsztaty poświęcone cyberbezpieczeństwu, wykorzystaniu informatycznych narzędzi biurowych oraz higienie cyfrowej. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę nie tylko poprzez prezentacje i rozmowy, ale również dzięki aktywizującym

Czytaj więcej »
Uczniowie i nauczyciele zgromadzeni na szkolnym boisku podczas uroczystego podsumowania akcji „Kręci mnie Maj” oraz wręczenia nagród dla najaktywniejszych uczestników.

Finał akcji „Kręci mnie Maj”

Zakończyliśmy tegoroczną edycję akcji „Kręci mnie Maj”. Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem nasi uczniowie chętnie oraz aktywnie włączyli się w kampanię promującą zdrowy styl życia i

Czytaj więcej »
Przejdź do treści