43122701 277256182909860 5081929970347933696 n

„Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły włączyli się do tej akcji, sprzątali śmieci zalegające poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania wokół naszej szkoły. „Sprzątanie świata - Polska” jest dla placówek oświatowych interesującą metodą pracy wychowawczej oraz wartościowym sposobem na realizację wolontariatu.