• Poniedziałek 22.04.2024 r.

Zupa: Ogórkowa ze śmietaną 7 na kurczaku (marchew, pietruszka, seler 9, ziemniaki, pietruszka nać, ogórki kiszone)

II danie: Makaron z truskawkami (1,7)

Woda

Wtorek  23.04.2024 r.

• Zupa: Zacierkowa na kurczaku (marchew, pietruszka, seler 9, pietruszka natka, por)
    • II danie: Pulpety w sosie koperkowym 1,7, ziemniaki, surówka z buraków, cebuli, jabłka
    • Herbata owocowa

Środa  24.04.2024 r.

• Zupa: Barszcz czerwony zabielany 7 na kurczaku ( marchew, pietruszka, pietruszka natka, seler 9, buraki, ziemniaki )
    • II danie: Placki ziemniaczane 3 z ketchupem
    • Kompot z jablek

Czwartek 25.04.2024 r.

• Zupa: Kapuśniak z białej kapusty na kurczaku i kiełbasie (marchew, pietruszka, pietruszka natka, seler 9, biała kapusta, ziemniaki)
    • II danie: Jajko w sosie chrzanowym, ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka
    • Kompot truskawkowy

Piątek 26.04.2024 r.

• Zupa: Koperkowa z ryżem na kurczaku ( marchew, pietruszka, koper, seler 9, por)
    • II danie: Ryba pieczona 4 , ziemniaki, sałata zielona z jogurtem naturalnym 7
    • Woda

potrawy podkreślone zawierają alergeny pokarmowe – w nawiasie rodzaj alergenu

Informacja dotycząca płatności za obiady dzieci SP 6

1. Płatności za żywienie dzieci dokonywać należy w postaci przelewu na konto szkoły.

2. Płatności za posiłki przelewem należy dokonywać w wysokości zgodnej z informacją podaną przez szkołę.

(w okresach miesięcznych z góry do ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Zasada ta nie dotyczy pierwszego miesiąca danego roku szkolnego ,kiedy opłaty należy wnieść do 10 września oraz pierwszego miesiąca kalendarzowego, kiedy opłaty należy wnieść do 10 stycznia.)

3. Odliczeń i korekt wysokości wpłat dokonuje wyłącznie pracownik szkoły.

4. Zwroty za nieobecności dziecka w szkole i różnice wynikające z nadpłat  przelewa się na konto Rodzica.

NA PAŃSTWA PYTANIA DOTYCZACE ŻYWIENIA DZIECI, ODPOWIE PANI - JOWITA KOCH -  EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OPŁATA ZA KORZYSTANIE Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

MIESIĄC - KWIECIEŃ 2024r.

(20 dni x  5,00 zł stawka za obiad = 100,00 zł) TERMIN PŁATNOŚCI -  DO 10 KWIETNIA 2024 R.

SPOSÓB PŁATNOŚCI:

- WYŁĄCZNIE NA KONTO SZKOŁY   (DOTYCZY  WYŁĄCZNIE WPŁAT NA OBIADY)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W BĘDZINIE

ul. M. KONOPNICKIEJ 13

42-506 Będzin

NUMER KONTA: 67105012271000002300928112

TYTUŁ PRZELEWU: Wpłata za obiady za miesiąc.............za............(imię i nazwisko dziecka) kl............................
- Przy braku wpłaty obiad nie zostanie wydany.