s m a c z n e g o !

Poniedziałek 19.02.2024 r.

• Zupa: Kwaśnica na kurczaku z kiełbasą (marchew, pietruszka, seler 9, ziemniaki, zielona pietruszka, kapusta kiszona)
  • II danie: Ryż z jabłkiem prażonym oprószony czekoladą 7
  • Woda

Wtorek  20.02.2024 r.

• Zupa: Ryżanka na kurczaku (marchew, pietruszka, por, seler 9, pietruszka zielona)
  • II danie: Stek 1,3 z cebulką, ziemniaki, surówka z kapusty czerwonej, jabłka, cebuli
  • Kompot owocowy

Środa  21.02.2024 r.

• Zupa: Zalewajka 1 na kurczaku (marchew, pietruszka, seler 9 )
  • II danie: Kluski na parze z sosem jogurtowo-truskawkowym 1,7
  • Herbata owocowa

Czwartek 22.02.2024 r.

• Zupa: Ziemniaczana ze śmietaną 7 na kurczaku (marchew, pietruszka, pietruszka zielona, seler 9, ziemniaki)
  • II danie: Gulasz z wieprzowiny 1, ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego marchewki i cebuli
  • Kompot jabłkowy

Piątek 23.02.2024 r.

• Zupa: Krupnik z kaszy jęczmiennej 1 na kurczaku ( marchew, pietruszka, pietruszka zielona, seler 9, ziemniaki)
  • II danie: Ryba 4 w mące 1,4, ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka
  • Woda

potrawy podkreślone zawierają alergeny pokarmowe – w nawiasie rodzaj alergenu

Informacja dotycząca płatności za obiady dzieci SP 6

1. Płatności za żywienie dzieci dokonywać należy w postaci przelewu na konto szkoły.

2. Płatności za posiłki przelewem należy dokonywać w wysokości zgodnej z informacją podaną przez szkołę.

(w okresach miesięcznych z góry do ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Zasada ta nie dotyczy pierwszego miesiąca danego roku szkolnego ,kiedy opłaty należy wnieść do 10 września oraz pierwszego miesiąca kalendarzowego, kiedy opłaty należy wnieść do 10 stycznia.)

3. Odliczeń i korekt wysokości wpłat dokonuje wyłącznie pracownik szkoły.

4. Zwroty za nieobecności dziecka w szkole i różnice wynikające z nadpłat  przelewa się na konto Rodzica.

NA PAŃSTWA PYTANIA DOTYCZACE ŻYWIENIA DZIECI, ODPOWIE PANI - JOWITA KOCH TEL.: 784 813 479

OPŁATA ZA KORZYSTANIE Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

MIESIĄC - LUTY 2024r.

(14 dni x  5,00 zł stawka za obiad = 70,00 zł) TERMIN PŁATNOŚCI -  DO 10 LUTEGO 2024 R.

SPOSÓB PŁATNOŚCI:

- WYŁĄCZNIE NA KONTO SZKOŁY   (DOTYCZY  WYŁĄCZNIE WPŁAT NA OBIADY)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W BĘDZINIE

ul. M. KONOPNICKIEJ 13

42-506 Będzin

NUMER KONTA: 67105012271000002300928112

TYTUŁ PRZELEWU: Wpłata za obiady za miesiąc.............za............(imię i nazwisko dziecka) kl............................
- Przy braku wpłaty obiad nie zostanie wydany.