npKoniec roku szkolnego to dla każdego ucznia czas podsumowań wytężonej, całorocznej pracy. Rok 2019/20 z uwagi na czas nauki zdalnej, był szczególny. Mimo zaistniałych przeszkód uczniowie naszej szkoły: Wiktor Katolik (VI b), Natalia Sitko (III a) i najmłodsza Lena Manai (Ia) za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne również na arenie międzynarodowej zostali wyróżnieni i 24 czerwca 2020 r. otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Będzina. Występy Natalki i Lenki w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie uświetniły uroczystość wręczenia nagród, były okazją do  zaprezentowania umiejętności artystycznych uczennic. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy!