aniolkowegranie jpgPrzedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie zaprasza do przyłączenia się akcji charytatywnej której, celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego, realizowanej w ramach ogólnopolskiego projektu „Aniołkowe Granie”. W tym czasie, gdy mierzymy się z covidowymi wyzwaniami, myślami jesteśmy jednak i przy Aniołkowym Graniu. Jest dla nas oczywiste, że bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze, ale aktualne zagrożenia nie mogą determinować naszego życia, pozbawiając go tego, co dla wielu z nas jest tak ważne – możliwości pomagania innym. W tym roku jak w roku ubiegłym również zbieramy chemię osobistą dla Dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo Wychowawczych im. Św. Dominika Savio w Sarnowie.  Zapraszamy do "Aniołkowego Grania"! Organizatorem zbiórki w naszej szkole jest klasa III b.

Lista rzeczy jakie będziemy zbierać:

1. Dezodoranty
19.Płatki kosmetyczne
20.Kremy
21.Balsamy
Wszystko dla dzieci i młodzieży