ag

Pomimo wielu trudności organizacyjnych spowodowanych pandemią COVID-19, uczniowie zmobilizowali się i zaangażowali w  akcję Aniołkowe Granie,  pomagając dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej. Przekazaliśmy pięć pudeł pełych pięknych upominków, które wspólnie gromadziliśmy w ostatnim czasie. Przy okazji wszyscy przypomnieliśmy sobie o tym co najważniejsze - pomoc potrzebującym, empatia i drobne gesty, które mogą wywołać uśmiech na czyjejś twarzy w pochmurny dzień. To na pewno nie ostatni raz, kiedy bierzemy udział w tej akcji.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Anioły z naszej szkoly!