161865966 783746452248594 443693116817374796 oW tegorocznej edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych "Mały OKR", Jury doceniło talent reprezentantów naszej szkoły i przyznało im następujące nagrody:  II miejsce - Natasza Szałaj z kl. I a, recytowała wiersz W. Drabika „Awantura na podwórku”,  I miejsce - Jan Koryciński z kl. IIa zaprezentował utwór M. Strzałkowskiej „Kłótnia”, oraz II miejsce - Nadia Wieczorek – Piecuch z kl. IIIa, która przedstawiła wiersz M. Terlikowskiej „Ziółko”.

Naszą szkołę reprezentowali również Stanisław Marat (klasa VIa) i Mikołaj Burakowski (klasa IVa). Stasiu wystąpił w kategorii "Wywiedzione ze słowa " i przedstawił utwór L.J. Kerna pt. "Dialog z pluskwą", zdobywając I miejsce i awans do etapu regionalnego konkursu "Mały OKR". Mikołaj, który zaprezentował się w kategorii "Turniej Recytatorski", zajął III miejsce, recytując utwór pt. "Kurczę blade" W. Chotomskiej i fragment powieści E. Zubrzyckiej pt. "Słup soli".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!