trW ramach kampanii „ Postaw na rodzinę” 14.10. odbył się w szkole Turniej rodzeństw.  Uczestniczyli w nim reprezentanci klas 7 i 8 wraz ze swoim młodszym rodzeństwem. Podczas wspólnej zabawy dzieci musiały wykazać się sprawnością , pomysłowością oraz wiedzą historyczną, geograficzną , polonistyczną a także wiedzą o regionie. Wszystkim dopisywał  dobry humor. Największą ilość punktów w konkursie uzyskali Marysia i Filip Kaletowie, drugie miejsce zajęli Alina i Natan Raskowie, a na trzecim miejscu uplasowali się Agata i Miłosz Krupowie.