snNa pamiątkę 103-ciej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, obchodziliśmy dziś w naszej szkole Dzień Młodego Patrioty. Uczniowie klas I – III samodzielnie wykonali patriotyczne kotyliony oraz prace plastyczne pt: „Polska moja ojczyzna” a w klasach odśpiewali hymn państwowy. Starsi uczniowie, brali udział w konkursie „Patriota na piątkę”. Podczas rywalizacji musieli się wykazać wiedzą na temat naszej ojczyzny, symboli narodowych oraz umiejętnościami sportowymi i plastycznymi. Członkowie Koła Recytatorskiego uczcili Święto Niepodległości patriotycznymi utworami poetyckimi poświęconymi ojczyźnie. Nie zapomnieliśmy również o zapaleniu znicza na grobie Nieznanego Żołnierza w Grodźcu.