123Uczniowie klasy 8b i 7b wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Dziennikarskim w Mierzęcicach „Współczesny patriotyzm. Tradycja”. Młodzi adepci dziennikarstwa z dobrym efektem zmierzyli się z tematyką tradycji. Nasi uczniowie skupili swoją uwagę na „małej ojczyźnie", przeprowadzając wywiady z najbliższymi pokazali unikalne piękno swojej dzielnicy Grodziec. Pisali o jej tradycjach, obyczajach i zabytkowych obiektach industrialnych i sakralnych. Szkołę reprezentowali Wiktor Katolik, który zajął I miejsce oraz Natalia Pacholska, Igor Wąsik i Daniel Ciapała, zdobyli wyróżnienia. Gratulacje!