zabawUczennice naszej szkoły wzięły udział w III Powiatowym Konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich – „Czytam, więc jestem”. Dzięki swoim pracom plastycznym i literackim, które zostały dostrzeżone przez jury, dziewczynki wyraziły swoje zamiłowanie do literatury i zachęciły rówieśników do czytania książek, które mają korzystny i znaczący wpływ na życie człowieka. Natalia Pacholska z kl. 8b zajęła 3. miejsce w kategorii praca literacka - recenzja ulubionej ksiązki, a jej koleżanka z klasy Karolina Kaczmarska zdobyła wyróżnienie. Natomiast w kategorii praca plastyczna - plakat naszą szkołę reprezentowała Natalia Sitko, która zajęła także 3. miejsce. Gratulacje!!