jakW dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Głównym celem tej akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania a także jego promocja w miły i radosny sposób. Akcja ma przede wszystkim zachęcić tych uczniów, którzy czytanie traktują jak przykry obowiązek, nie zmuszać ich - lecz motywować. W  naszej szkole jest wielu miłośników czytania przeróznych książek. Ale mamy nadzieję, że uczniowie nie przepadający za czytaniem po dzisiejszej akcji dołączą do grona miłośników książek.