kier15. grudnia 2022r. roku w grodzieckim parku, dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów odbył się II Szkolny Jarmark Świąteczny. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło wszystkich widowisko "Herody" przygotowane przez grupę teatralną " Czary Mary-si". Można także było wysłuchać wielu kolęd i pastorałek wykonanych przez zespoły klasowe z SP6. Imprezę poprowadził absolwent naszej szkoły Stasiu Marat. Jak na prawdziwy jarmark przystało, nie zabrakło pięknych ozdób choinkowych, domowych przetworów, zimowej herbaty, pysznych ciast, smakowitych wędlin, tradycyjnej pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem. Były też stoiska regionalne, grill, nieodłączna grochówka, a nawet gorące gofry z cukrem pudrem. Uczestnicy jarmarku ustroili wspólnie świąteczną choinkę, która będzie ozdobą grodzieckiego parku w tym pięknym świątecznym czasie. Piątkowe popołudnie i wieczór były magiczne. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu z nadzieją, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku.