Toogle Left

dom28.12.2023 roku został rozstrzygnięty konkurs „Najpiękniejsze wspomnienie związane z prezentem od św. Mikołaja", którego organizatorem był Starosta Powiatu Będzińskiego Sebastian Szaleniec. Zadanie uczestników polegało na plastycznym przedstawieniu najpiękniejszego wspomnienia związanego z prezentem od św. Mikołaja. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Wpłynęło dużo pięknych, kolorowych i pomysłowych prac. Z dumą informujemy, że laureatami konkursu zostali: Nikodem Piotrowski i Dominik Rydel. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk