dzienotwartyWczoraj podczas DNIA OTWARTEGO SZKOŁY gościliśmy w naszej "Szóstce" wyjątkowych gości - Przedszkolaków i ich Rodziców. Specjalnie na tę okazję przygotowano pokaz umiejętności tanecznych w wykonaniu uczniów z zespołu "Mała Fantazja" i "Fantazja", występ wokalny uczniów z klasy drugiej, zabawy sportowe w sali gimnastycznej, lekcję języka angielskiego na wesoło oraz ciekawe zajęcia plastyczno - techniczne. Na pamìątkę wczorajszego spotkania, każdy Przedszkolak zabrał ze sobą do domu własnoręcznie wykonane prace. Nasi przyszli pierwszoklasiści bawili się doskonale. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor i ogromne zaangażowanie. Pamiętaliśmy również o Rodzicach. W świetlicy szkolnej czekała na nich herbatka, kawa i ciasteczka. Drogie Przedszkolaki, do zobaczenia we wrześniu!